Gravel route door Vlaams-Brabantse dorpen
Een gravel fietsroute startend vanuit Lot
Verken charmante dorpjes langs dit avontuurlijke grindpad
Kaart
Deze route voert je langs pittoreske dorpjes zoals Elingen en Aalst, met prachtige uitzichten en uitdagend terrein. Geniet van de rust en schoonheid van het platteland terwijl je de hoogteverschillen en gravelwegen trotseert.
gravel
80 km
416 m
Routeprofiel
Hoogtepunten op de route
0 km
0 km
Start: Lot Village centerLot: Pittoresk dorpje met fietsroutes door landelijke gebieden
Lot is een pittoresk dorpje in de provincie Vlaams-Brabant, met enkele leuke fietsroutes door landelijke gebieden. De wegen zijn redelijk goed, maar er kunnen wat drukkere stukken zijn, dus het is belangrijk om alert te blijven. In de buurt vind je de bekende klim naar de Leeuw van Waterloo, die populair is bij wielrenners.12 km
12 km
ElingenDorpOntdek de landelijke omgeving van Elingen en geniet van de rustieke sfeer.
25 km
25 km
Ledeberg75 mGehuchtMaak een stop in Ledeberg en geniet van de lokale lekkernijen.
39 km
39 km
AalstStadVerken de historische stad Aalst en geniet van de prachtige architectuur.
55 km
55 km
Putberg70 mHoogtepuntBewonder het uitzicht vanaf de top van Putberg en geniet van de spectaculaire panorama's.
56 km
56 km
AsseStadFiets door het charmante Asse en geniet van de gezellige sfeer.
65 km
65 km
Berchem-Sainte-Agathe - Sint-Agatha-BerchemStadOntdek de culturele bezienswaardigheden van Berchem-Sainte-Agathe - Sint-Agatha-Berchem.
80 km
80 km
LotDorpGeniet van een rustpauze in het pittoreske Lot en bewonder de omgeving.
80 km
80 km
Finish: Lot Village centerLot: Pittoresk dorpje met fietsroutes door landelijke gebieden
Fietsroutes vanuit Lot:
Verken de pittoreske dorpjes van Vlaams-Brabant Heuvelachtige weg naar Brussel Wegroute door Zuid-Brabantse landschappen Wegroute vanuit Lot Gravelroute vanuit Lot Gravelavontuur door het groene landschap Ontdek de heuvels van Vlaams-Brabant per gravelbike Uitdagende graveltocht door Brabantse heuvels Gravel route door Vlaams-Brabantse dorpen Historische fietstocht door het hart van Vlaams-Brabant