Idyllic town surrounded by beautiful countryside.

Fietsroutes rondom Asten

Asten is a charming town in Noord-Brabant surrounded by beautiful countryside and agricultural landscapes. As a gravel cyclist, you can ride through the peaceful rural roads and enjoy the idyllic scenery. Asten is also close to well-known cycling routes and trails, making it a popular destination for cyclists of all levels.

Verken de ruige natuur en landelijke charme tussen Helenaveen en Heusden.

gravel
33 km
8 m
Ontspannen

Deze avontuurlijke gravelroute van 33 km biedt een unieke ervaring voor de liefhebbers van off-road fietsen. Geniet van de ongerepte natuur en maak kennis met het landelijke leven tijdens deze fietstocht.

Verken het landelijke landschap rond Asten op deze uitdagende gravelroute.

gravel
48 km
37 m

Deze 48 km lange gravelroute biedt een geweldige mix van natuurlijke schoonheid en interessante hoogtepunten. Begin bij het pittoreske Heeze en fiets door naar Urkhoven, waar je kunt genieten van prachtige uitzichten. Vervolg je weg naar het 'Dak van Brabant', een unieke locatie met een rijke geschiedenis. Je fietst ook door het charmante dorp Lierop, bekend om zijn gastvrije sfeer en lokale lekkernijen. Kortom, deze route is perfect voor avontuurlijke fietsers die op zoek zijn naar een mix van natuur en cultuur.

Verken de natuurlijke schoonheid van Noord-Brabant op deze gravelroute

gravel
53 km
55 m

Met een lengte van 53 km en 55 meter beklimmingen, is deze route ideaal voor avontuurlijke fietsers die graag off-road gaan. Je komt langs prachtige locaties zoals Helenaveen en Meijel, en geniet van de rust van het platteland.

Verken historische locaties en schilderachtige plekjes tussen Sluis 13 en Lierop.

107 km
133 m

Deze route van 107 km neemt je mee langs idyllische landschappen en culturele hoogtepunten. Bewonder de pittoreske dorpjes en geniet van de afwisselende omgeving die deze route uniek maakt.

Verken de historische steden en schilderachtige landschappen langs deze route

87 km
49 m

Met een lengte van 87 km en 49 meter beklimmingen, neemt deze route je mee door schilderachtige dorpjes zoals Gemert en Oploo. Bewonder de historische gebouwen en geniet van de rustige wegen van Noord-Brabant.

Fietstocht door schilderachtige dorpjes en groene landschappen

gravel
39 km
21 m
Ontspannen

Deze 39 km lange gravelroute met slechts 21 meter beklimmingen voert je langs historische bezienswaardigheden en gezellige terrasjes. Van Sluis 13 tot Slieven, geniet van unieke uitzichten en de rustige sfeer van het platteland.

Ontdek de charmante Noord-Brabantse dorpen langs deze route

102 km
44 m

Deze route van 102 km neemt je mee door pittoreske plaatsen zoals Bakel en Evertsoord. Met een mix van vlakke wegen en lichte stijgingen, is het een ideale route voor een ontspannen fietstocht door het Nederlandse platteland.

Ontdek de prachtige landschappen tussen Heeze en 's-Hertogenbosch.

138 km
103 m
Wreed

Deze route van 138 km biedt een uitdagende rit met adembenemende uitzichten. Onderweg passeer je pittoreske dorpjes en historische bezienswaardigheden. Geniet van de heuvelachtige wegen en de rustige sfeer die deze route te bieden heeft.

Ontdek de groene omgeving rondom Mierlo op deze gravelroute

gravel
54 km
65 m

Deze 54 km lange route met 65 meter beklimmingen neemt je mee door prachtige bossen en landbouwgebieden. Geniet van de rust en sereniteit van het Nederlandse platteland terwijl je door Vlierden fietst.

Verken de prachtige natuur en culturele erfgoed tussen Schietberg en Aarle-Rixtel.

52 km
75 m

Deze schilderachtige route van 52 km voert je door groene landschappen en pittoreske omgevingen. Ontdek de rijke geschiedenis en lokale tradities tijdens je fietstocht.

Afbeelding van Someren
Someren

Quaint village with cultural heritage and natural beauty.

Afbeelding van Liessel
Liessel

Toegang tot bekende fietsroutes in Noord-Brabant

Afbeelding van Someren-Eind
Someren-Eind

Ontdek de afwisselende landschappen en uitdagende routes van Someren-Eind op de fiets.

Afbeelding van Mierlo
Mierlo

Verken het Brabantse platteland per fiets

Afbeelding van Helmond
Helmond

Gevarieerd landschap met uitdagende routes

Afbeelding van Bakel
Bakel

Tranquil town with pleasant cycling routes.

Afbeelding van Meijel
Meijel

Landelijk dorp in Limburg met goede verbindingen naar fietspaden.

Afbeelding van Ospel
Ospel

Mix van verharde en onverharde wegen in Limburg.

Afbeelding van Heeze
Heeze

Fietsen door schilderachtig Noord-Brabant.

Aangrenzende regio's:

Afbeelding van Prov. Antwerpen
Prov. Antwerpen

Stadsleven en natuurlijke schoonheid

🇧🇪
Afbeelding van Prov. Limburg (BE)
Prov. Limburg (BE)

Fietsparadijs met knooppuntennetwerk

🇧🇪
Afbeelding van Prov. Oost-Vlaanderen
Prov. Oost-Vlaanderen

Fietsparadijs in het noordwesten van België

🇧🇪
Afbeelding van Düsseldorf
Düsseldorf
Bekijk aanbevolen fietsroutes (in het Engels).
🇩🇪
Afbeelding van Drenthe
Drenthe

Rustige plattelandswegen en veel fietspaden door uitgestrekte bossen.

Afbeelding van Overijssel
Overijssel

Prachtige natuur met veel mogelijkheden voor gravel- en mountainbiken.

Afbeelding van Gelderland
Gelderland

Verken uitgestrekte bossen en historische steden op de fiets in Gelderland.

Afbeelding van Flevoland
Flevoland

Veel ruimte en weinig verkeer voor lange fietstochten in een landelijke omgeving.

Afbeelding van Utrecht
Utrecht

Gevarieerd terrein met historische steden en prachtige wegen voor fietsen.

Afbeelding van Noord-Holland
Noord-Holland

Variatie in landschap met duinen, bossen en historische dorpen om te verkennen.

Afbeelding van Zuid-Holland
Zuid-Holland

Fietsparadijs met gevarieerd landschap en prachtige duinpaden.

Afbeelding van Zeeland
Zeeland

Ontspannen kustritten en prachtige uitzichten in Zeeland.

Afbeelding van Limburg
Limburg

Heuvelachtig landschap met legendarische klimmen en mooie routes langs rivieren.