Asten - Griendtsveen Roadroute

Een road fietsroute startend vanuit Asten

Verken de historische steden en schilderachtige landschappen langs deze route

Kaart

Met een lengte van 87 km en 49 meter beklimmingen, neemt deze route je mee door schilderachtige dorpjes zoals Gemert en Oploo. Bewonder de historische gebouwen en geniet van de rustige wegen van Noord-Brabant.

87 km
49 m
Routeprofiel

Hoogtepunten op de route

Start: Asten City center
Asten: Idyllic town surrounded by beautiful countryside.
Asten is a charming town in Noord-Brabant surrounded by beautiful countryside and agricultural landscapes. As a gravel cyclist, you can ride through the peaceful rural roads and enjoy the idyllic scenery. Asten is also close to well-known cycling routes and trails, making it a popular destination for cyclists of all levels.
AstenStad
Asten is het start- en eindpunt van deze prachtige route
KloostereindGehucht
Verken het pittoreske Kloostereind tijdens je rit
GemertStad
Gemert staat bekend om zijn historische architectuur
WanroijDorp
Wanroij biedt een mix van natuur en cultuur
OplooDorp
Ontdek de sfeervolle straten van Oploo
GriendtsveenDorp
Geniet van het landelijke karakter van Griendtsveen
LiesselDorp
Liessel verwelkomt fietsers met open armen
Finish: Asten City center

Afbeelding van Someren
Someren

Quaint village with cultural heritage and natural beauty.

Afbeelding van Liessel
Liessel

Toegang tot bekende fietsroutes in Noord-Brabant

Afbeelding van Someren-Eind
Someren-Eind

Ontdek de afwisselende landschappen en uitdagende routes van Someren-Eind op de fiets.

Afbeelding van Mierlo
Mierlo

Verken het Brabantse platteland per fiets

Afbeelding van Helmond
Helmond

Gevarieerd landschap met uitdagende routes

Afbeelding van Bakel
Bakel

Tranquil town with pleasant cycling routes.

Afbeelding van Meijel
Meijel

Landelijk dorp in Limburg met goede verbindingen naar fietspaden.

Afbeelding van Ospel
Ospel

Mix van verharde en onverharde wegen in Limburg.

Afbeelding van Heeze
Heeze

Fietsen door schilderachtig Noord-Brabant.