Ontdek de rust van Asten op de fiets

Fietsroutes rondom Asten

Asten in Oberösterreich is een rustige stad met enkele leuke fietspaden in de omgeving. Fietsers kunnen genieten van ontspannen ritten door het platteland en de schilderachtige dorpjes in de buurt.

Ontdek historische steden en prachtige panoramische uitzichten

59 km
418 m

Deze route leidt je langs charmante dorpjes zoals Hargelsberg en Tabor, en biedt adembenemende uitzichten vanaf Panoramablick St. Florian. Verken de historische stad Steyr en geniet van de rustige wegen in de regio.

Verken historische steden en geniet van het prachtige landschap

117 km
1189 m

Deze route van 117 km voert je langs de schilderachtige oevers van de rivier de Ybbs. Ontdek verborgen schatten zoals het historische Stadtturm en het sfeervolle Waidhofen. Geniet van de uitdagende beklimmingen en de rustige wegen van het Oostenrijkse platteland. Een perfecte mix van cultuur en natuur voor wie van fietsen houdt.

Ontdek schilderachtige dorpjes en prachtige landschappen in de Traunkreis-regio

112 km
845 m

De Traunkreis Circuit is een prachtige route door het Oostenrijkse platteland, met een mix van uitdagende beklimmingen en ontspannen afdalingen. Met historische hoogtepunten zoals het charmante Hofkirchen im Traunkreis en het pittoreske Wartberg an der Krems onderweg, biedt deze route een smaak van de rijke cultuur van de regio. De beklimmingen zijn belonend en het landschap is adembenemend, waardoor deze route een must-do is voor elke fervente fietser.

Ontdek de prachtige natuur en historische bezienswaardigheden

87 km
1062 m

Deze route van 87 km neemt je mee door idyllische dorpjes zoals Hargelsberg en Bad Hall. Geniet van uitdagende beklimmingen en adembenemende uitzichten. Ontdek ook historische hoogtepunten zoals Schloss Hohenbrunn en het Panoramablick St. Florian. Een perfecte mix van natuur en cultuur voor fietsliefhebbers.

Ontdek de charme van Niederneukirchen en Ansfelden

43 km
421 m

Deze kortere route voert je langs pittoreske dorpjes zoals Niederneukirchen en Ansfelden. Bewonder het prachtige kasteel van Schloss Weißenberg en geniet van de rustige wegen in de omgeving van Ölkam.

Ontdek de rijke geschiedenis langs deze route

74 km
884 m

Deze 74 km lange fietstocht voert je door prachtige landschappen en langs indrukwekkende historische bezienswaardigheden. Geniet van de sfeer van de middeleeuwse stad Frankenberger Kircherl en bewonder de ruïnes van de Burgruine Reichenstein. Vergeet niet om een pauze te nemen bij de Haidberg voor een panoramisch uitzicht. Fiets langs de Schneckenturm en verken het charmante Naarn im Machlande. Beëindig je tocht bij de imposante Stadtturm in het pittoreske Ennsdorf.

Verken historische dorpen en geniet van het prachtige Machland-landschap

90 km
1093 m

Deze route van 90 km leidt je door het pittoreske Machland met zijn charmante dorpjes en landelijke landschappen. Ontdek verborgen juweeltjes zoals de Frankenberger Kircherl en het historische Klam. Bewonder het schilderachtige uitzicht vanaf de Koppler Föhre en geniet van de historische stad Enns. Een perfecte combinatie van cultuur en natuur voor een onvergetelijke fietservaring.

Een trektocht vol historie en prachtige landschappen

150 km
1931 m

Deze veeleisende route leidt je langs historische bezienswaardigheden zoals de Stadtturm en het kasteel van Enns. Bewonder de sfeervolle dorpjes Hummelberg en Ybbsitz, voordat je aankomt in het pittoreske Waidhofen an der Ybbs.

Ontdek uitdagende beklimmingen en adembenemende uitzichten

84 km
1281 m
Wreed

Deze route van 84 km voert je langs kronkelende wegen en schilderachtige landschappen. Verken historische dorpen zoals Behamberg en Steyr en geniet van de natuurlijke schoonheid van de regio. Beklim de Damberg voor een prachtig panorama en geniet van de charmante sfeer van Hofkirchen im Traunkreis. Een avontuurlijke fietstocht voor de liefhebbers van uitdaging en natuurpracht.

Ontdek de idyllische omgeving en geniet van de rust en stilte

45 km
213 m
Ontspannen

Deze route van 45 km voert je door prachtige landschappen en charmante dorpjes. Ontdek verborgen pareltjes zoals het schilderachtige Lorch en het historische St. Valentin. Geniet van de rustige wegen en de pittoreske omgeving. Een perfecte gelegenheid om te ontspannen en te genieten van de natuur.

Afbeelding van Enns
Enns

Ontdek de gevarieerde fietsroutes van Enns, Oberösterreich.

Afbeelding van Luftenberg an der Donau
Luftenberg an der Donau

Fietsen door het heuvelachtige Oberösterreich

Afbeelding van Sankt Georgen an der Gusen
Sankt Georgen an der Gusen

Fietsen door de heuvels van Oberösterreich

Afbeelding van Ennsdorf
Ennsdorf

Rustige en landelijke omgeving voor gravel fietsers in Ennsdorf.

Afbeelding van Steyregg
Steyregg

Pittoreske omgeving langs de Donau

Afbeelding van Kronstorf
Kronstorf

Rustig dorpje met vlakke fietspaden langs de rivier de Steyr in Oberösterreich.

Afbeelding van Freindorf
Freindorf

Rustige wegen en pittoreske uitzichten in Freindorf, Oberösterreich.

Afbeelding van Sankt Valentin
Sankt Valentin

Fietsen langs de Enns in Sankt Valentin.

Afbeelding van Ansfelden
Ansfelden

Verkenning van Oberösterreich op twee wielen

Aangrenzende regio's:

Afbeelding van Burgenland
Burgenland

Verken de schilderachtige wijngaarden en meren van Burgenland op de fiets.

Afbeelding van Neder-Oostenrijk
Neder-Oostenrijk

Verken de historische dorpjes en prachtige landschappen van Niederösterreich op de fiets.

Afbeelding van Wenen
Wenen

Verken de groene parken en uitdagende beklimmingen van Wien op de fiets.

Afbeelding van Karinthië
Karinthië

Ontdek de prachtige meren en bergen van Karinthië op de fiets.

Afbeelding van Stiermarken
Stiermarken

Verleg je grenzen op de uitdagende wegen en beklimmingen van Stiermarken.

Afbeelding van Salzburg
Salzburg

Verover de uitdagende bergpassen en geniet van de prachtige omgeving van Salzburg op de fiets.

Afbeelding van Tirol
Tirol

Ontdek de uitdagende bergpassen en adembenemende uitzichten van Tirol.

Afbeelding van Jihozápad
Jihozápad
Bekijk aanbevolen fietsroutes (in het Engels).
🇨🇿
Afbeelding van Jihovýchod
Jihovýchod
🇨🇿
Afbeelding van Oberbayern
Oberbayern
🇩🇪
Afbeelding van Niederbayern
Niederbayern
🇩🇪
Afbeelding van Autonome Provincie Bozen
Autonome Provincie Bozen

Prachtige landschappen en uitdagende fietsroutes in Noord-Italië.

🇮🇹
Afbeelding van Friuli-Venezia Giulia
Friuli-Venezia Giulia

Prachtige landschappen en uitdagende beklimmingen in de Alpen en langs de kust van de Adriatische Zee.

🇮🇹