Korte route naar Ölkam langs Schloss Weißenberg

Een road fietsroute startend vanuit Asten

Ontdek de charme van Niederneukirchen en Ansfelden

Kaart

Deze kortere route voert je langs pittoreske dorpjes zoals Niederneukirchen en Ansfelden. Bewonder het prachtige kasteel van Schloss Weißenberg en geniet van de rustige wegen in de omgeving van Ölkam.

43 km
421 m
Routeprofiel

Hoogtepunten op de route

Start: Weilling Village center
Asten: Ontdek de rust van Asten op de fiets
Asten in Oberösterreich is een rustige stad met enkele leuke fietspaden in de omgeving. Fietsers kunnen genieten van ontspannen ritten door het platteland en de schilderachtige dorpjes in de buurt.
NiederneukirchenDorp
Ontdek het idyllische dorp Niederneukirchen en geniet van de landelijke sfeer.
Schloss WeißenbergKasteel
Bewonder de pracht van Schloss Weißenberg en ontdek zijn rijke geschiedenis.
KlangvulkanUitzichtpunt
Ervaar de bijzondere klanken van de Klangvulkan en laat je meevoeren door de muziek.
AnsfeldenStad
Verken het charmante Ansfelden en ontdek de historische straatjes.
Eichkogel353 mHoogtepunt
Geniet van de rust en natuurpracht van Eichkogel tijdens je rit.
ÖlkamDorp
Ontdek de landelijke charme van Ölkam en bewonder de idyllische omgeving.
Finish: Weilling Village center

Afbeelding van Enns
Enns

Ontdek de gevarieerde fietsroutes van Enns, Oberösterreich.

Afbeelding van Luftenberg an der Donau
Luftenberg an der Donau

Fietsen door het heuvelachtige Oberösterreich

Afbeelding van Sankt Georgen an der Gusen
Sankt Georgen an der Gusen

Fietsen door de heuvels van Oberösterreich

Afbeelding van Ennsdorf
Ennsdorf

Rustige en landelijke omgeving voor gravel fietsers in Ennsdorf.

Afbeelding van Steyregg
Steyregg

Pittoreske omgeving langs de Donau

Afbeelding van Kronstorf
Kronstorf

Rustig dorpje met vlakke fietspaden langs de rivier de Steyr in Oberösterreich.

Afbeelding van Freindorf
Freindorf

Rustige wegen en pittoreske uitzichten in Freindorf, Oberösterreich.

Afbeelding van Sankt Valentin
Sankt Valentin

Fietsen langs de Enns in Sankt Valentin.

Afbeelding van Ansfelden
Ansfelden

Verkenning van Oberösterreich op twee wielen