Route rond Asten via Hargelsberg en Bad Hall
Een road fietsroute startend vanuit Asten
Ontdek de prachtige natuur en historische bezienswaardigheden
Kaart
Deze route van 87 km neemt je mee door idyllische dorpjes zoals Hargelsberg en Bad Hall. Geniet van uitdagende beklimmingen en adembenemende uitzichten. Ontdek ook historische hoogtepunten zoals Schloss Hohenbrunn en het Panoramablick St. Florian. Een perfecte mix van natuur en cultuur voor fietsliefhebbers.
87 km
1062 m
Routeprofiel
Hoogtepunten op de route
0 km
0 km
Start: Samesleiten Village centerAsten: Ontdek de rust van Asten op de fiets
Asten in Oberösterreich is een rustige stad met enkele leuke fietspaden in de omgeving. Fietsers kunnen genieten van ontspannen ritten door het platteland en de schilderachtige dorpjes in de buurt.7 km
7 km
HargelsbergDorpOntdek het pittoreske dorpje Hargelsberg met zijn charmante architectuur.
16 km
16 km
DietachDorpBezoek het schilderachtige Dietach voor een authentiek Oostenrijkse ervaring.
30 km
30 km
Aschach an der SteyrDorpVerken het historische Aschach an der Steyr met zijn middeleeuwse charme.
39 km
39 km
Steinbach an der SteyrDorpGeniet van de rust en sereniteit van Steinbach an der Steyr.
52 km
52 km
Bad HallStadOntdek de thermale baden en historische gebouwen van Bad Hall.
64 km
64 km
PiberbachDorpOntdek het landelijke Piberbach met zijn sfeervolle omgeving.
75 km
75 km
Zirnberg373 mHoogtepuntBeklim de Zirnberg voor een panoramisch uitzicht over de regio.
82 km
82 km
Schloss HohenbrunnKasteelBezoek het prachtige kasteel Schloss Hohenbrunn voor een duik in de geschiedenis.
83 km
83 km
Panoramablick St. FlorianUitzichtpuntGeniet van het adembenemende uitzicht vanaf Panoramablick St. Florian.
87 km
87 km
Finish: Samesleiten Village centerAsten: Ontdek de rust van Asten op de fiets
Fietsroutes vanuit Asten:
Pittoreske route vanuit Asten naar St. Valentin Avontuurlijke route vanuit Asten naar Steyr Fietsroute rond Asten via Steyr en St. Florian Uitdagende fietsroute naar Waidhofen an der Ybbs Gravelavontuur rond Asten via Pucking en Solar-City Ontdek Machland: Route vanuit Asten naar Enns Langs de Ybbs: Tour vanuit Asten naar Waidhofen Historische Wegen van Asten Korte route naar Ölkam langs Schloss Weißenberg Route rond Asten via Hargelsberg en Bad Hall Traunkreis Circuit