Historische Wegen van Asten
Een road fietsroute startend vanuit Asten
Ontdek de rijke geschiedenis langs deze route
Kaart
Deze 74 km lange fietstocht voert je door prachtige landschappen en langs indrukwekkende historische bezienswaardigheden. Geniet van de sfeer van de middeleeuwse stad Frankenberger Kircherl en bewonder de ruïnes van de Burgruine Reichenstein. Vergeet niet om een pauze te nemen bij de Haidberg voor een panoramisch uitzicht. Fiets langs de Schneckenturm en verken het charmante Naarn im Machlande. Beëindig je tocht bij de imposante Stadtturm in het pittoreske Ennsdorf.
74 km
884 m
Routeprofiel
Hoogtepunten op de route
0 km
0 km
Start: Asten Village centerAsten: Ontdek de rust van Asten op de fiets
Asten in Oberösterreich is een rustige stad met enkele leuke fietspaden in de omgeving. Fietsers kunnen genieten van ontspannen ritten door het platteland en de schilderachtige dorpjes in de buurt.1 km
1 km
ErlengrabenGehuchtGeniet van de rust en kalmte langs de Erlengraben.
11 km
11 km
Frankenberger KircherlUitzichtpuntOntdek het unieke Frankenberger Kircherl met zijn middeleeuwse charme.
29 km
29 km
Burgruine ReichensteinKasteelVerken de oude ruïnes van de Burgruine Reichenstein en leer over de rijke geschiedenis.
34 km
34 km
Haidberg642 mHoogtepuntBewonder het adembenemende uitzicht vanaf de Haidberg.
46 km
46 km
SchneckenturmUitzichtpuntFiets langs de Schneckenturm en geniet van de prachtige omgeving.
57 km
57 km
Naarn im MachlandeDorpOntdek het charmante Naarn im Machlande met zijn historische gebouwen.
68 km
68 km
EnnsdorfDorpGeniet van de sfeer en gastvrijheid van het pittoreske Ennsdorf.
69 km
69 km
StadtturmUitzichtpuntBewonder de imposante Stadtturm en maak een wandeling door de historische straten.
74 km
74 km
Finish: Asten Village centerAsten: Ontdek de rust van Asten op de fiets
Fietsroutes vanuit Asten:
Pittoreske route vanuit Asten naar St. Valentin Avontuurlijke route vanuit Asten naar Steyr Fietsroute rond Asten via Steyr en St. Florian Uitdagende fietsroute naar Waidhofen an der Ybbs Gravelavontuur rond Asten via Pucking en Solar-City Ontdek Machland: Route vanuit Asten naar Enns Langs de Ybbs: Tour vanuit Asten naar Waidhofen Historische Wegen van Asten Korte route naar Ölkam langs Schloss Weißenberg Route rond Asten via Hargelsberg en Bad Hall Traunkreis Circuit