Historische Wegen van Asten

Een road fietsroute startend vanuit Asten

Ontdek de rijke geschiedenis langs deze route

Kaart

Deze 74 km lange fietstocht voert je door prachtige landschappen en langs indrukwekkende historische bezienswaardigheden. Geniet van de sfeer van de middeleeuwse stad Frankenberger Kircherl en bewonder de ruïnes van de Burgruine Reichenstein. Vergeet niet om een pauze te nemen bij de Haidberg voor een panoramisch uitzicht. Fiets langs de Schneckenturm en verken het charmante Naarn im Machlande. Beëindig je tocht bij de imposante Stadtturm in het pittoreske Ennsdorf.

74 km
884 m
Routeprofiel

Hoogtepunten op de route

Start: Asten Village center
Asten: Ontdek de rust van Asten op de fiets
Asten in Oberösterreich is een rustige stad met enkele leuke fietspaden in de omgeving. Fietsers kunnen genieten van ontspannen ritten door het platteland en de schilderachtige dorpjes in de buurt.
ErlengrabenGehucht
Geniet van de rust en kalmte langs de Erlengraben.
Frankenberger KircherlUitzichtpunt
Ontdek het unieke Frankenberger Kircherl met zijn middeleeuwse charme.
Burgruine ReichensteinKasteel
Verken de oude ruïnes van de Burgruine Reichenstein en leer over de rijke geschiedenis.
Haidberg642 mHoogtepunt
Bewonder het adembenemende uitzicht vanaf de Haidberg.
SchneckenturmUitzichtpunt
Fiets langs de Schneckenturm en geniet van de prachtige omgeving.
Naarn im MachlandeDorp
Ontdek het charmante Naarn im Machlande met zijn historische gebouwen.
EnnsdorfDorp
Geniet van de sfeer en gastvrijheid van het pittoreske Ennsdorf.
StadtturmUitzichtpunt
Bewonder de imposante Stadtturm en maak een wandeling door de historische straten.
Finish: Asten Village center

Afbeelding van Enns
Enns

Ontdek de gevarieerde fietsroutes van Enns, Oberösterreich.

Afbeelding van Luftenberg an der Donau
Luftenberg an der Donau

Fietsen door het heuvelachtige Oberösterreich

Afbeelding van Sankt Georgen an der Gusen
Sankt Georgen an der Gusen

Fietsen door de heuvels van Oberösterreich

Afbeelding van Ennsdorf
Ennsdorf

Rustige en landelijke omgeving voor gravel fietsers in Ennsdorf.

Afbeelding van Steyregg
Steyregg

Pittoreske omgeving langs de Donau

Afbeelding van Kronstorf
Kronstorf

Rustig dorpje met vlakke fietspaden langs de rivier de Steyr in Oberösterreich.

Afbeelding van Freindorf
Freindorf

Rustige wegen en pittoreske uitzichten in Freindorf, Oberösterreich.

Afbeelding van Sankt Valentin
Sankt Valentin

Fietsen langs de Enns in Sankt Valentin.

Afbeelding van Ansfelden
Ansfelden

Verkenning van Oberösterreich op twee wielen