Ontdekking van de schilderachtige Scheldestreek per fiets
Fietsroutes rondom Astene
Een uitdagende wegfietsroute langs historische plekken en schilderachtige dorpjes
Deze route voert je langs karakteristieke dorpjes zoals Nazareth en Lahamaide, waar je kunt genieten van de typisch Vlaamse sfeer en gastvrijheid. Onderweg kom je langs historische bezienswaardigheden en prachtige landschappen. De route is ideaal voor wegfietsers die houden van afwisseling en pittoreske dorpsgezichten.
Een uitdagende wegfietsroute door groene landschappen en rustige dorpjes
Deze route voert je langs schilderachtige dorpjes zoals Asper en Ellezelles, waar je kunt genieten van de rust en natuur. Onderweg kom je langs historische bezienswaardigheden en prachtige uitzichtpunten. De route biedt een mix van uitdagende beklimmingen en ontspannen fietspaden, ideaal voor wielrenners die van variatie houden.
Ontdek de natuurlijke schoonheid van Oost-Vlaanderen op deze 29 km lange gravelroute
Deze route neemt je mee langs prachtige natuur en pittoreske dorpjes. Geniet van de rust en stilte van Baarle en bewonder het panoramische uitzicht vanaf Karel Sabbeberg. Een perfecte route voor liefhebbers van off-road fietsen en natuurliefhebbers.
Een uitdagende wegfietsroute door heuvelachtige landschappen en pittoreske dorpjes
Deze route voert je langs de idyllische dorpjes Zwijnaarde en Maarke, waar je de rust en schoonheid van het Vlaamse platteland kunt ervaren. Onderweg kun je genieten van prachtige uitzichten en historische monumenten. De route is ideaal voor wegfietsers die van wat uitdaging houden en van de natuur willen genieten.
Langs Deinze en Aalter Gravelroute
Een uitdagende gravelroute door het glooiende landschap van Oost-Vlaanderen
Deze route neemt je mee door pittoreske dorpjes zoals Deinze en Aalter, waar je kunt genieten van de rust en het groen. Onderweg kom je langs historische bezienswaardigheden en prachtige natuurgebieden. De route biedt voldoende variatie in terrein, waardoor het een interessante en avontuurlijke fietstocht is.
Een avontuurlijke tocht door heuvelachtig terrein
Met een totale afstand van 86 km en een hoogteverschil van 593 m, is deze route een uitdaging. Bewonder het landschap terwijl je langs plaatsen zoals Dikkelvenne en La Houppe fietst. Vergeet niet te genieten van de prachtige natuur onderweg!
Verken de natuurlijke schoonheid van Oost-Vlaanderen op de fiets
Met een hoogteverschil van 118 m en een totale afstand van 53 km biedt deze gravelroute een ideale gelegenheid om te genieten van de natuur en de rustige omgeving. Fiets langs prachtige kastelen en ontdek verborgen pareltjes zoals Sint-Denijs-Westrem.
Gravelroute vanuit Astene
Verken de landelijke wegen rond Astene
Deze 51 km lange gravelroute neemt je mee door pittoreske dorpjes zoals Eke en Ooikeberg, en biedt prachtig uitzicht vanaf de top van de Wolvenberg. Geniet van de rust en de natuur tijdens deze avontuurlijke fietstocht.
Wegroute vanuit Astene
Ontdek de schilderachtige wegen van Oost-Vlaanderen per racefiets
Deze 64 km lange wegfietsroute voert je langs prachtige landschappen en charmante dorpjes zoals Eke en Huise. Geniet van de uitdagende beklimmingen naar onder andere de Rekelberg en de Edelareberg tijdens deze sportieve tocht.
Verken het platteland van Oost-Vlaanderen op deze uitdagende 112 km lange wegfietsroute
Deze route biedt een mix van uitdagende beklimmingen en schilderachtige landschappen. Fiets langs historische dorpjes zoals Kruishoutem en geniet van de prachtige natuur van Waarmaarde. Bereik de top van Hérinnes en geniet van het weidse uitzicht over de omgeving. Een avontuurlijke rit voor de echte fietsliefhebber.
Aangrenzende regio's: