Ontdekking van de schilderachtige Scheldestreek per fiets

Fietsroutes rondom Astene

Een uitdagende wegfietsroute langs historische plekken en schilderachtige dorpjes

122 km
635 m
Wreed

Deze route voert je langs karakteristieke dorpjes zoals Nazareth en Lahamaide, waar je kunt genieten van de typisch Vlaamse sfeer en gastvrijheid. Onderweg kom je langs historische bezienswaardigheden en prachtige landschappen. De route is ideaal voor wegfietsers die houden van afwisseling en pittoreske dorpsgezichten.

Een uitdagende wegfietsroute door groene landschappen en rustige dorpjes

98 km
672 m
Wreed

Deze route voert je langs schilderachtige dorpjes zoals Asper en Ellezelles, waar je kunt genieten van de rust en natuur. Onderweg kom je langs historische bezienswaardigheden en prachtige uitzichtpunten. De route biedt een mix van uitdagende beklimmingen en ontspannen fietspaden, ideaal voor wielrenners die van variatie houden.

Ontdek de natuurlijke schoonheid van Oost-Vlaanderen op deze 29 km lange gravelroute

gravel
29 km
53 m
Ontspannen

Deze route neemt je mee langs prachtige natuur en pittoreske dorpjes. Geniet van de rust en stilte van Baarle en bewonder het panoramische uitzicht vanaf Karel Sabbeberg. Een perfecte route voor liefhebbers van off-road fietsen en natuurliefhebbers.

Een uitdagende wegfietsroute door heuvelachtige landschappen en pittoreske dorpjes

78 km
418 m

Deze route voert je langs de idyllische dorpjes Zwijnaarde en Maarke, waar je de rust en schoonheid van het Vlaamse platteland kunt ervaren. Onderweg kun je genieten van prachtige uitzichten en historische monumenten. De route is ideaal voor wegfietsers die van wat uitdaging houden en van de natuur willen genieten.

Een uitdagende gravelroute door het glooiende landschap van Oost-Vlaanderen

gravel
90 km
127 m

Deze route neemt je mee door pittoreske dorpjes zoals Deinze en Aalter, waar je kunt genieten van de rust en het groen. Onderweg kom je langs historische bezienswaardigheden en prachtige natuurgebieden. De route biedt voldoende variatie in terrein, waardoor het een interessante en avontuurlijke fietstocht is.

Een avontuurlijke tocht door heuvelachtig terrein

gravel
86 km
593 m

Met een totale afstand van 86 km en een hoogteverschil van 593 m, is deze route een uitdaging. Bewonder het landschap terwijl je langs plaatsen zoals Dikkelvenne en La Houppe fietst. Vergeet niet te genieten van de prachtige natuur onderweg!

Verken de natuurlijke schoonheid van Oost-Vlaanderen op de fiets

gravel
53 km
118 m
Ontspannen

Met een hoogteverschil van 118 m en een totale afstand van 53 km biedt deze gravelroute een ideale gelegenheid om te genieten van de natuur en de rustige omgeving. Fiets langs prachtige kastelen en ontdek verborgen pareltjes zoals Sint-Denijs-Westrem.

Verken de landelijke wegen rond Astene

gravel
51 km
230 m

Deze 51 km lange gravelroute neemt je mee door pittoreske dorpjes zoals Eke en Ooikeberg, en biedt prachtig uitzicht vanaf de top van de Wolvenberg. Geniet van de rust en de natuur tijdens deze avontuurlijke fietstocht.

Ontdek de schilderachtige wegen van Oost-Vlaanderen per racefiets

64 km
368 m

Deze 64 km lange wegfietsroute voert je langs prachtige landschappen en charmante dorpjes zoals Eke en Huise. Geniet van de uitdagende beklimmingen naar onder andere de Rekelberg en de Edelareberg tijdens deze sportieve tocht.

Verken het platteland van Oost-Vlaanderen op deze uitdagende 112 km lange wegfietsroute

112 km
345 m

Deze route biedt een mix van uitdagende beklimmingen en schilderachtige landschappen. Fiets langs historische dorpjes zoals Kruishoutem en geniet van de prachtige natuur van Waarmaarde. Bereik de top van Hérinnes en geniet van het weidse uitzicht over de omgeving. Een avontuurlijke rit voor de echte fietsliefhebber.

Afbeelding van Sas van Gent
Sas van Gent

Rustige dijkwegen met uitzicht op zee in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Westdorpe
Westdorpe

Verken de Zeeuwse kust vanuit Westdorpe

🇳🇱
Afbeelding van Aardenburg
Aardenburg

Historische charme en vlakke wegen

🇳🇱
Afbeelding van IJzendijke
IJzendijke

Prachtige landschappen en rustige wegen in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Sluiskil
Sluiskil

Fietsen langs de kust en door de vlakke polders van Sluiskil.

🇳🇱
Afbeelding van Sluis
Sluis

Populaire bestemming met fietspaden langs de kust.

🇳🇱
Afbeelding van Oostburg
Oostburg

Rustige en landelijke omgeving voor fietsers.

🇳🇱
Afbeelding van Koewacht
Koewacht

Rustig stadje met goede fietspaden

🇳🇱
Afbeelding van Axel
Axel

Landelijke fietspaden door agrarische gebieden in Zeeland.

🇳🇱

Aangrenzende regio's:

Afbeelding van Région de Bruxelles-Capitale/ Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Région de Bruxelles-Capitale/ Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Verken de bruisende stad Brussel per fiets

Afbeelding van Prov. Antwerpen
Prov. Antwerpen

Stadsleven en natuurlijke schoonheid

Afbeelding van Prov. Vlaams-Brabant
Prov. Vlaams-Brabant

Fietsparadijs in België

Afbeelding van Prov. West-Vlaanderen
Prov. West-Vlaanderen

Variatie en schoonheid

Afbeelding van Prov. Brabant Wallon
Prov. Brabant Wallon

Groen en schilderachtig landschap

Afbeelding van Prov. Hainaut
Prov. Hainaut

Fietsparadijs in het zuidwesten van België

Afbeelding van Nord-Pas de Calais
Nord-Pas de Calais
Bekijk aanbevolen fietsroutes (in het Engels).
🇫🇷
Afbeelding van Overijssel
Overijssel

Prachtige natuur met veel mogelijkheden voor gravel- en mountainbiken.

🇳🇱
Afbeelding van Gelderland
Gelderland

Verken uitgestrekte bossen en historische steden op de fiets in Gelderland.

🇳🇱
Afbeelding van Flevoland
Flevoland

Veel ruimte en weinig verkeer voor lange fietstochten in een landelijke omgeving.

🇳🇱
Afbeelding van Utrecht
Utrecht

Gevarieerd terrein met historische steden en prachtige wegen voor fietsen.

🇳🇱
Afbeelding van Noord-Holland
Noord-Holland

Variatie in landschap met duinen, bossen en historische dorpen om te verkennen.

🇳🇱
Afbeelding van Zuid-Holland
Zuid-Holland

Fietsparadijs met gevarieerd landschap en prachtige duinpaden.

🇳🇱
Afbeelding van Zeeland
Zeeland

Ontspannen kustritten en prachtige uitzichten in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Nord-Brabant
Nord-Brabant

Veel bosgebieden en landelijke wegen met gevarieerd landschap voor fietsers.

🇳🇱
Afbeelding van Limburg
Limburg

Heuvelachtig landschap met legendarische klimmen en mooie routes langs rivieren.

🇳🇱