Wegroute door Kruishoutem, Waarmaarde, Hérinnes, Aalbeke, Poelberg en Zeveren

Een road fietsroute startend vanuit Astene

Verken het platteland van Oost-Vlaanderen op deze uitdagende 112 km lange wegfietsroute

Kaart

Deze route biedt een mix van uitdagende beklimmingen en schilderachtige landschappen. Fiets langs historische dorpjes zoals Kruishoutem en geniet van de prachtige natuur van Waarmaarde. Bereik de top van Hérinnes en geniet van het weidse uitzicht over de omgeving. Een avontuurlijke rit voor de echte fietsliefhebber.

112 km
345 m
Routeprofiel

Hoogtepunten op de route

Start: Astene Village center
Astene: Ontdekking van de schilderachtige Scheldestreek per fiets
KruishoutemDorp
Verken het historische dorp Kruishoutem en dompel je onder in de lokale geschiedenis.
WaarmaardeDorp
Fiets door het schilderachtige landschap van Waarmaarde en geniet van de rust en sereniteit.
HérinnesDorp
Beklim de uitdagende helling van Hérinnes en geniet van het prachtige uitzicht vanaf de top.
AalbekeDorp
Ervaar de charme van het dorp Aalbeke en ontdek de lokale bezienswaardigheden.
Poelberg43 mHoogtepunt
Bewonder het weidse panorama vanaf de top van Poelberg en geniet van de rust en stilte.
ZeverenDorp
Verken het charmante dorp Zeveren en ontdek de lokale cultuur en tradities.
Finish: Astene Village center

Afbeelding van Sas van Gent
Sas van Gent

Rustige dijkwegen met uitzicht op zee in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Westdorpe
Westdorpe

Verken de Zeeuwse kust vanuit Westdorpe

🇳🇱
Afbeelding van Aardenburg
Aardenburg

Historische charme en vlakke wegen

🇳🇱
Afbeelding van IJzendijke
IJzendijke

Prachtige landschappen en rustige wegen in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Sluiskil
Sluiskil

Fietsen langs de kust en door de vlakke polders van Sluiskil.

🇳🇱
Afbeelding van Sluis
Sluis

Populaire bestemming met fietspaden langs de kust.

🇳🇱
Afbeelding van Oostburg
Oostburg

Rustige en landelijke omgeving voor fietsers.

🇳🇱
Afbeelding van Koewacht
Koewacht

Rustig stadje met goede fietspaden

🇳🇱
Afbeelding van Axel
Axel

Landelijke fietspaden door agrarische gebieden in Zeeland.

🇳🇱