Langs Deinze en Aalter Gravelroute

Een gravel fietsroute startend vanuit Astene

Een uitdagende gravelroute door het glooiende landschap van Oost-Vlaanderen

Kaart

Deze route neemt je mee door pittoreske dorpjes zoals Deinze en Aalter, waar je kunt genieten van de rust en het groen. Onderweg kom je langs historische bezienswaardigheden en prachtige natuurgebieden. De route biedt voldoende variatie in terrein, waardoor het een interessante en avontuurlijke fietstocht is.

gravel
90 km
127 m
Routeprofiel

Hoogtepunten op de route

Start: Astene Village center
Astene: Ontdekking van de schilderachtige Scheldestreek per fiets
DeinzeStad
In Deinze vind je het mooie kasteel van Ooidonk, een echte eyecatcher.
TieltStad
In Tielt kan je een bezoek brengen aan het Kasteel van Schuiferskapelle, een stukje historie.
ZwevezeleDorp
Zwevezele staat bekend om zijn landelijke charme en gezellige sfeer.
LoppemDorp
Loppem heeft een prachtig kasteeldomein dat zeker een bezoekje waard is.
BeernemStad
Beernem ligt aan het kanaal Gent-Brugge en heeft een rijke geschiedenis als vissersdorp.
AalterStad
Aalter is een gezellige gemeente met tal van fietsroutes en natuurgebieden.
MeigemDorp
Meigem is een charmant dorpje met een historische dorpskern.
Finish: Astene Village center

Afbeelding van Sas van Gent
Sas van Gent

Rustige dijkwegen met uitzicht op zee in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Westdorpe
Westdorpe

Verken de Zeeuwse kust vanuit Westdorpe

🇳🇱
Afbeelding van Aardenburg
Aardenburg

Historische charme en vlakke wegen

🇳🇱
Afbeelding van IJzendijke
IJzendijke

Prachtige landschappen en rustige wegen in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Sluiskil
Sluiskil

Fietsen langs de kust en door de vlakke polders van Sluiskil.

🇳🇱
Afbeelding van Sluis
Sluis

Populaire bestemming met fietspaden langs de kust.

🇳🇱
Afbeelding van Oostburg
Oostburg

Rustige en landelijke omgeving voor fietsers.

🇳🇱
Afbeelding van Koewacht
Koewacht

Rustig stadje met goede fietspaden

🇳🇱
Afbeelding van Axel
Axel

Landelijke fietspaden door agrarische gebieden in Zeeland.

🇳🇱