Tocht door Asper en Ellezelles Wegenroute

Een road fietsroute startend vanuit Astene

Een uitdagende wegfietsroute door groene landschappen en rustige dorpjes

Kaart

Deze route voert je langs schilderachtige dorpjes zoals Asper en Ellezelles, waar je kunt genieten van de rust en natuur. Onderweg kom je langs historische bezienswaardigheden en prachtige uitzichtpunten. De route biedt een mix van uitdagende beklimmingen en ontspannen fietspaden, ideaal voor wielrenners die van variatie houden.

98 km
672 m
Wreed
Routeprofiel

Hoogtepunten op de route

Start: Astene Village center
Astene: Ontdekking van de schilderachtige Scheldestreek per fiets
AsperDorp
Asper is een charmant dorpje met een rijke geschiedenis en prachtige kerken.
Sint-Maria-HorebekeDorp
Sint-Maria-Horebeke ligt in de Vlaamse Ardennen en biedt schitterende vergezichten.
Steenbeekberg117 mHoogtepunt
De Steenbeekberg is een bekende klim voor wielrenners met fraaie panorama's.
EllezellesDorp
Ellezelles staat bekend om zijn heuvelachtige landschap en rustige sfeer.
La Croisette133 mHoogtepunt
La Croisette is een mooie helling met prachtige uitzichten over de omgeving.
OrroirDorp
Orroir is een pittoresk dorpje met kronkelende straatjes en gezellige cafeetjes.
Tiegemberg79 mHoogtepunt
De Tiegemberg is een uitdagende beklimming met steile stukken en mooie panorama's.
AnzegemStad
Anzegem is een groene gemeente met vele wandel- en fietsmogelijkheden.
Finish: Astene Village center

Afbeelding van Sas van Gent
Sas van Gent

Rustige dijkwegen met uitzicht op zee in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Westdorpe
Westdorpe

Verken de Zeeuwse kust vanuit Westdorpe

🇳🇱
Afbeelding van Aardenburg
Aardenburg

Historische charme en vlakke wegen

🇳🇱
Afbeelding van IJzendijke
IJzendijke

Prachtige landschappen en rustige wegen in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Sluiskil
Sluiskil

Fietsen langs de kust en door de vlakke polders van Sluiskil.

🇳🇱
Afbeelding van Sluis
Sluis

Populaire bestemming met fietspaden langs de kust.

🇳🇱
Afbeelding van Oostburg
Oostburg

Rustige en landelijke omgeving voor fietsers.

🇳🇱
Afbeelding van Koewacht
Koewacht

Rustig stadje met goede fietspaden

🇳🇱
Afbeelding van Axel
Axel

Landelijke fietspaden door agrarische gebieden in Zeeland.

🇳🇱