Rondrit Langs Zwijnaarde en Maarke Wegenroute

Een road fietsroute startend vanuit Astene

Een uitdagende wegfietsroute door heuvelachtige landschappen en pittoreske dorpjes

Kaart

Deze route voert je langs de idyllische dorpjes Zwijnaarde en Maarke, waar je de rust en schoonheid van het Vlaamse platteland kunt ervaren. Onderweg kun je genieten van prachtige uitzichten en historische monumenten. De route is ideaal voor wegfietsers die van wat uitdaging houden en van de natuur willen genieten.

78 km
418 m
Routeprofiel

Hoogtepunten op de route

Start: Astene Village center
Astene: Ontdekking van de schilderachtige Scheldestreek per fiets
ZwijnaardeDorp
Zwijnaarde staat bekend om zijn prachtige kastelen en historische gebouwen.
MoortseleDorp
Moortsele is een schilderachtig dorpje met een mooie kerk en gezellige terrasjes.
Sint-Maria-OudenhoveDorp
Sint-Maria-Oudenhove ligt in een groene omgeving en heeft vele wandel- en fietspaden.
Berendries95 mHoogtepunt
De Berendries is een bekende helling in de Vlaamse Ardennen, geliefd bij wielrenners.
MaarkeGehucht
Maarke is een charmant dorpje met een rijke geschiedenis en authentieke sfeer.
Edelareberg86 mHoogtepunt
De Edelareberg is een beklimming die regelmatig opgenomen wordt in wielerwedstrijden.
HuiseDorp
Huise is een landelijk dorpje met prachtige vergezichten en rustige fietspaden.
Finish: Astene Village center

Afbeelding van Sas van Gent
Sas van Gent

Rustige dijkwegen met uitzicht op zee in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Westdorpe
Westdorpe

Verken de Zeeuwse kust vanuit Westdorpe

🇳🇱
Afbeelding van Aardenburg
Aardenburg

Historische charme en vlakke wegen

🇳🇱
Afbeelding van IJzendijke
IJzendijke

Prachtige landschappen en rustige wegen in Zeeland.

🇳🇱
Afbeelding van Sluiskil
Sluiskil

Fietsen langs de kust en door de vlakke polders van Sluiskil.

🇳🇱
Afbeelding van Sluis
Sluis

Populaire bestemming met fietspaden langs de kust.

🇳🇱
Afbeelding van Oostburg
Oostburg

Rustige en landelijke omgeving voor fietsers.

🇳🇱
Afbeelding van Koewacht
Koewacht

Rustig stadje met goede fietspaden

🇳🇱
Afbeelding van Axel
Axel

Landelijke fietspaden door agrarische gebieden in Zeeland.

🇳🇱